plecaki szkolne młodzieżowe

Prezenty dla nastolatka. Co kupić chłopakowi?

Dzieciom wręcza się prezenty już wtedy, zanim jeszcze zaczną codziennie nosić na plecach tornister szkolny lub prowadzić przed sobą plecaki na kółkach. O ile jednak maluchom kupić prezent jest łatwo – wystarczy wybrać najmodniejszą aktualnie zabawkę – o tyle większy problem pojawia się wówczas, gdy dorosłym przychodzi kupić podarunek dla nastolatka. Co zatem nada się na prezent dla kilkunastoletniego chłopca? Podpowiadamy!

Gra na konsolę

Współcześni nastolatkowie sporo czasu spędzają przed komputerem bądź konsolą. Samotne przechodzenie kolejnych poziomów, gra ze znajomymi czy rywalizacja przez internet to jedna z najpopularniejszych rozrywek. Zakup nowych gier za kilkaset złotych może być jednak sporym obciążeniem dla budżetu nastolatka. Prezent w postaci najnowszej gry z pewnością zostanie więc doceniony. Warto tylko pamiętać, by wcześniej sprawdzić, z jakiej konsoli korzysta – płyta z grą przeznaczoną na konkurencyjny sprzęt do niczego się bowiem nie przyda.

Gadżety ze sportowcami

Wielu nastolatków marzy o karierze piłkarza czy siatkarza. Tacy kibice ucieszą się więc z prezentu zgodnego z ich zainteresowaniami. Mogą to być plecaki szkolne młodzieżowe z herbem ulubionej drużyny, szalik lub koszulka topowego zespołu. Do tej kategorii należą także ochraniacze czy buty sportowe. W tym ostatnim przypadku istnieje jednak pewne ryzyko, że nie trafimy z rozmiarem. Ten problem można rozwiązać, ofiarowując kilkunastoletniemu chłopakowi voucher do sklepu sportowego.

Książka

Statystyki czytelnictwa w Polsce nie napawają optymizmem, a nastolatkowie zwykle nie chcą czytać obowiązkowych lektur. Co innego jednak z książkami zgodnymi z ich zainteresowaniami. Jeśli nastolatek lubi fantastykę czy biografie, książka będzie dla niego idealnym podarunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *