choinka bożonarodzeniowa

Sztuczna choinka – jaki rozmiar wybrać?

Każdego roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, możemy kupić w sklepach oraz marketach sztuczne choinki. Jodła, świerk czy sosna wykonane z syntetycznych materiałów, cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Pięknie prezentują się bowiem we wnętrzu, a dodatkowo służą nam przez przynajmniej kilka kolejnych lat. Decydując się na ich zakup, musimy jednak pamiętać, by wybrać odpowiedni rozmiar. W innym przypadku nasze mieszkanie stanie się mało funkcjonalne. Jak duże powinno więc być nasze drzewko? Sprawdź!

Drzewko bożonarodzeniowe – rozwiązania do dużych wnętrz

W dużych wnętrzach bardzo często umieszczane są okazałe choinki sztuczne. 180 cm wysokości to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie. Taki wymiar jest bowiem bardzo uniwersalny. Drzewko będzie zatem idealnym uzupełnieniem do większości pomieszczeń. Dodatkowo wstawiając go do wnętrza, nie musimy przejmować się tym, że nasze mieszkanie będzie wyglądało na zagracone czy stanie się mało funkcjonalne. W wyższych zabudowach, np. biurowcach czy kilkupiętrowych domach, z pewnością sprawdzi się również choinka na pniu 200 cm. Przed zakupem pamiętajmy jednak, by dobrze wymierzyć nasze lokum. 

Małe choinki sztuczne – wyjątkowa dekoracja, nie tylko do mieszkania

Osoby, które posiadają małe mieszkanie, bądź chcą wprowadzić świąteczny klimat np. do swojego miejsca pracy, mogą zdecydować się także na znacznie mniejsze modele choinek. Kilkucentymetrowe drzewka warto bowiem umieścić np. na biurku czy też stoliku. Dzięki temu poczujemy bożonarodzeniowy nastrój, jednak zaoszczędzimy przy okazji sporą ilość miejsca. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *