pościel ze zwierzętami

Pościel ze zwierzętami – wybór poszewki dla dziecka.

Zauważyliście u swojego potomstwa pasję do jakiegoś gatunku zwierzęcia? Chcecie zmienić coś w ich pokoju, ale boicie się wprowadzać stałe zmiany, takie jak tapeta czy naklejki na ścianach? Pościel w sowy czy inne zwierzęta może sprawić, że pokój będzie idealnie reprezentował pasje waszych dzieci.

Kiedy uznają, że teraz interesują się już innym gatunkiem – kupimy np. pościel w koty dla dzieci (po kilku odcinków Garfield’a lub Króla Lwa możemy liczyć na taką zmianę). Proste, prawda? Zobaczcie kilka pięknych przykładów!

Własny pupil

W ofercie niektórych sklepów internetowych można znaleźć możliwość wydrukowania na pościeli własnego projektu. Może to być ciekawa pamiątka np. z pierwszej wizyty w zoo lub wspólne zdjęcie z ulubionym czworonogiem – nie ma tutaj granic, każde wspomnienie może być zmaterializowane

Magiczne stwory

Oprócz tradycyjnych wzorów z realnymi zwierzętami możemy też kupić pościel dla dzieci z jednorożcem lub wróżką.

Wyżej przedstawione przykłady raczej nie wpadną do gustu młodych chłopców, ale dla nich też możemy znaleźć ciekawe rozwiązania. Trolle, krasnoludy i wilkołaki to postacie nie jednej bajki fantasy, dlatego można szukać ich podobizn, jako wzór na pościeli.

Bezpieczniejsza opcja

Starszym dzieciom jest ciężej dobrać pościel. Ich zainteresowania i hobby zmieniają się z tygodnia na tydzień, dlatego tutaj trzeba dokładnie przemyśleć decyzję.

Bezpieczniej jest wybrać wzory pasujące do zainteresowań, ale nie wprost. Jeśli dziecko lubi dzikie koty, może wybierzmy wzór pantery, a nie konkretnie jej zdjęcie. W ten sposób możemy zaoszczędzić sobie nerwów i pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *