gadżety do domu

Gadżety do domu, które koniecznie musisz znać!

Gadżety do domu stały się bardzo modnym tematem odkąd rozwinęła się technologia. Obecnie rynek jest przepełniony przedmiotami, których nawet nie myśleliśmy, że będziemy kiedyś potrzebować. Dekoracja świąteczna w szkle może nie robić już takiego wrażenia jak kilka lat temu – teraz dekoracje są podświetlane ledami, ruchome, trójwymiarowe. Wszystko oczywiście zależy również od tego, co kto lubi i co się komu podoba. Nowoczesna boazeria też jest wciąż hitem w niektórych domach, choć inni nie mogą na nią patrzeć, bez względu na to, pod jaką występuje postacią. Jakie nowoczesne gadżety do domu warto znać? Podpowiadamy!

Robot odkurzający

Jeszcze nie dawno mogłoby się wydawać, że to nikomu niepotrzebny wymysł i nie jest w stanie zastąpić samodzielnego odkurzania. Jest w tym nieco racji – faktycznie, zakup robota odkurzającego nie eliminuje do zera konieczności odkurzania zwykłym odkurzaczem. Jest jednak bardzo pomocny w utrzymaniu czystości na co dzień. Odkurzy wszystkie okruszki, które w ciągu dnia zebrały się na podłodze.

Inteligentne zamki do drzwi

Inteligentne zamki do drzwi to być może nie konieczność, ale mogą bardzo ułatwić życie. Ile razy zastanawiałeś się, czy na pewno zamknąłeś drzwi, gdy dawno byłeś już poza domem? Inteligentne zamki do drzwi eliminują ten problem, ponieważ są sterowane za pomocą Twojego smartfona. Możesz w każdej chwili sprawdzić, czy na pewno zamknąłeś drzwi, a jeśli nie – zamknąć je na odległość. To również świetne rozwiązanie, jeśli Twoi goście mają przyjść pod Twoją nieobecność – możesz jednym kliknięciem wpuścić ich do domu, a potem zamknąć drzwi.

Nawilżacz powietrza

Nawilżacze powietrza zrobiły się popularne stosunkowo niedawno, kiedy SMOG stał się ogólnoświatowym problemem. Zwłaszcza w dużych miastach, np. w Krakowie, gdzie powietrze jest zanieczyszczone zawsze, nieważne o jakiej porze dnia i roku. Nawilżasz i oczyszczacz powietrza dba o to, żeby chociaż powietrze w Twoim domu było czyste i świeże i nie zostawiało szkodliwych substancji w Twoich płucach. Jeśli dużo czasu spędzasz w domu, zwłaszcza teraz, gdy wszyscy pracujemy zdalnie, to warto w nawilżacz powietrza zainwestować. A dla astmatyków i alergików jest to totalny must have!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *