jak wybrać plecak dla nastolatków do szkoły

Plecaki do szkoły dla nastolatków – czym się kierować przy wyborze? Już nie tylko ergonomia!

Plecaki do szkoły niechlubnie słyną ze swojego niezdrowego ciężaru. Od lat mówi się o tym, że zniekształcają sylwetkę dzieci. Poza tym, im starsze dziecko, tym bardziej liczą się dla niego walory estetyczne akcesorium – dla każdego nastolatka opinia rówieśników jest bardzo ważna. Modne plecaki do szkoły ma w swojej ofercie firma Coolpack – szerokość oferty przyprawia o zawrót głowy. Nie bez znaczenie jest oczywiście także ergonomia. Jaki plecak szkolny dla nastolatka będzie nie tylko funkcjonalny, ale i stylowy? Dowiedz się jak wybrać plecak dla nastolatków do szkoły

Jak wybrać plecak dla nastolatków do szkoły? Nie tylko na lekcje!

Z pewnością nikomu nie trzeba wyjaśniać co to jest plecak – przejdźmy od razu do konkretów – jakie powinny być plecaki do szkoły dla starszych pociech? O ile z kilkuletnimi dziećmi nie ma większego problemu pod względem rodzaju plecaka, tak dla nastolatka już z pewnością nie kupimy tradycyjnego tornistra. 

Jak wybrać plecak dla nastolatków do szkoły? Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę to jak dużo książek nosi dziecko. Jeżeli w szkole są szafki – świetnie! Sportowe plecaki do szkoły sprawdzą się nie tylko podczas zajęć. Po przyjściu do domu i odrobieniu lekcji na dziecko czeka jeszcze wiele innych aktywności! Plecak sportowy po szybkim opróżnieniu z książek i zeszytów zrobi dobre wrażenie na kolegach z drużyny piłkarskiej. Nikt przecież nie powiedział, że plecaki do szkoły mają być tylko do niej! Surowy design, lekka konstrukcja i boczna kieszeń na bidon świetnie spełnią swoją rolę szczególnie jako wyposażenie aktywnego młodego chłopaka. Z reguły wolą oni proste modele bez przegródek i niezbyt dbają o organizację szkolnego wyposażenia. Plecaki dla nastolatków w różnych wariantach oferuje na przykład firma Coolpack: https://plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-Coolpack/155 – stawiając na takich sprawdzonych producentów mamy pewność, że nawet przy intensywnej eksploatacji plecak nieprędko się rozpadnie!

Plecaki do szkoły dla dziewczyn

Jeżeli chodzi o plecaki do szkoły dedykowane większym dziewczynkom i nastolatkom, dbałość o design jest dużo większa niż w przypadku chłopców. Dziewczynki zwracają uwagę na to by plecak pasował im do butów czy kurtki, często inspirują się koleżankami czy idolkami z internetu. Jaki plecak do liceum wybrać? Plecaki do szkoły przeznaczone dla nastolatek również znajdziemy w asortymencie Coolpack. Ta marka dobrze wie co lubią dzisiejsze nastolatki! Dorastającym dziewczynom dedykują specjalne modele, nie tylko wytrzymałe, lekkie i wodoodporne, ale i niezwykle estetyczne. Modne plecaki pozwalają starszym dziewczynkom wyrazić swoją osobowość, wyróżnić się w tłumie i uzupełnić swoją stylizację niebanalnym dodatkiem. Jak wybrać plecak dla nastolatków by podobał się wszystkim? Nie ma uniwersalnego modelu jeśli chodzi o plecaki szkolne dla nastolatek – każda dorastająca młoda dama jest inna i pragnie być oryginalna!

Jaki plecak do liceum? A może torba?

Plecaki do szkoły od zawsze konkurują z torbami – co jest lepsze? Wybór powinien być podyktowany przede wszystkim własnymi preferencjami i tym jak dużo nosi dziecko. Nastolatkowie nie zawsze mają osobne zeszyty do każdego przedmiotu, czasami także rezygnują z piórnika a kanapki kupują w szkolnym sklepiku. 

Jak wybrac plecak dla nastolatków do szkoły? Chłopiec zapewne chętniej wybierze praktyczny plecak szkolny, ale już starsza dziewczynka będzie miała większą zagwozdkę. Gdy chodzi o torby i plecaki do szkoły liczy się bowiem nie tylko gust posiadaczki, ale także jej koleżanek. Zarówno plecaki jak i stylowe torby do szkoły oczywiście znajdziemy w ofercie Coolpack i w kwestii wyboru najlepiej zdać się po prostu na gust dziecka. Samodzielne wybranie torba do szkoły pozwoli mu wyrazić swoją osobowość i oczywiście nie ma tutaj ryzyka nietrafionego zakupu – nastolatek zdecyduje się po prostu na to co mu się całkowicie podoba.

Co jest w modzie? Plecaki vintage bardzo podobają się stylowym nastolatkom! Zobacz ciekawe modele tutaj: https://www.puffa.pl/2020/03/10/plecaki-vintage-najmodniejsze-wzory/!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *