Odzież dla kurierów do pracy

Odzież dla kuriera – dlaczego jest ważna i jaką wybrać?

O tym jak ważna w pracy z klientami sklepów czy restauracji jest prezencja obsługi nikogo nie trzeba przekonywać. Często jednak nie doceniamy roli ubrań firmowych w zadaniach kurierów. Dlaczego jest ona taka ważna? Jak koszulka polo z logo firmy wpływa na odbierających paczki? Przeczytaj i dobierz odzież dla kurierów dowożących w Twojej firmie!

Koszulki z logo a odbiór kurierów

Osoby zamawiające produkty w Internecie muszą obdarzyć sklep dość dużą dozą zaufania. Ubrania, butów czy drogiego sprzętu nie można dotknąć i obejrzeć na własne oczy – trzeba najpierw zapłacić! Zaufanie jest potrzebne także gdy chodzi o dostawców. Paczka musi być delikatnie traktowana, aby zamówienie nie uległo uszkodzeniu, przywieziona na czas oraz dostarczona właściwej osobie dokładnie tu gdzie trzeba. Na to, czy klienci – zarówno firmy korzystające z usług kurierskich jak i klienci sklepów internetowych – wybiorą akurat naszą firmę wpływa właśnie poziom zaufania. Wszyscy mający do czynienia z danym przedsiębiorstwem muszą być pewni co do profesjonalizmu dostawców. Wygląd każdego pracownika cegiełka po cegiełce buduje pewność co do najwyższej jakości usług przedsiębiorstwa transportowego! 

Koszulka polo z logo firmy, czysta i wyprasowana, w którą ubrany jest uśmiechnięty kurier dostarczający na czas doskonale ,,zaopiekowane” paczki to wizytówka firmy. W budowaniu relacji z klientami liczy się każdy detal – nie można nie doceniać tak ważnego elementu jak wizerunek pracowników.

Koszulka polo z logo firmy – jaka powinna być?

Jeżeli chodzi o rodzaje odzieży firmowej dla kurierów, sprawa jest stosunkowo prosta. Nie ma tutaj problemu takiego jak na przykład w branży HoReCa, gdzie koszule z logo firmy trzeba dopasowywać do niestandardowych sylwetek czy decydować o kroju garniturowej kamizelki dla recepcjonisty. Kurierowi musi być wygodnie i nie musi przy tym wyglądać jak model z okładki – koszulki z logo w zupełności wystarczą pod względem ,,stylowości” ekipy kurierskiej. Różnorodne wzory koszulek polo z nadrukiem znajdziesz np. na stronie https://www.e-logos.pl/produkty/koszulki-polo-z-nadrukiem/ .

Na co zwrócić uwagę gdy w grę wchodzi koszulka polo z logo firmy dla kuriera? Najważniejszy jest materiał – wytrzymała bawełna odporna na częste pranie to najlepszy wybór. Warte uwagi są również mieszanki z poliestrem, ale tu niezbędne jest zwrócenie uwagi na producenta. Na produkcji poliestru można dużo zaoszczędzić kosztem jakości. Na niskiej klasy materiale nadruk nie będzie wyglądał dobrze. Ponadto, pracownik będzie się pocił, a to ani nie jest przyjemne, ani nie będzie wyglądać profesjonalne.

Kolejna kwestia to rozmiary. Zakładając firmę kurierską powinniśmy zaopatrzyć się w pełen przekrój rozmiarów. Dopasowanie go do sylwetki każdego pracownika jest konieczne, by zapewnić kurierowi wygodę. Zwróćmy uwagę także na detale – płaskie szwy nie będą obcierać, a to istotne w pracy, gdzie trzeba się dużo zginać. Pamiętajmy, że praca dostawcy jest bardzo ciężka fizycznie! 

Bluza z logo na zimne dni

Koszulki z logo firmy to nie wszystko. Kurierowi przyda się bluza z nadrukiem czy bezrękawnik z logo na zimne dni. By zadbać o swoich pracowników weźmy pod uwagę także zamówienie dla każdego czapki z logo. Kaszkietówka na lato, czapka wełniana na zimę – dzięki temu pracownik wygodnie dotrze pod drzwi klienta mającego duży ogród czy wdrapie się na wysokie piętro źle ocieplonego bloku.

Profesjonalnie ubrany kurier to wizytówka firmy. Odzież dla kurierów musi być estetyczna, przyjemna w odbiorze dla klientów, ale i przede wszystkim wygodna. Ciężka, wielogodzinna praca fizyczna wymaga pełnego komfortu – odpowiedzialny pracodawca musi go zapewnić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *